6245 WOOD ENGRAVINGS
Sold: SEK 1500
Sold den 21 september 2020 -
6203 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 450
Sold den 21 september 2020 -
4199 Trägravyr
Sold: SEK 400
Sold den 7 september 2020
9124 ETCHINGS
4 pcs. Karin Persson, signerade och numrerade, 29x20,
Sold: SEK 1900
Sold den 11 mars 2019 -
6037 ETCHING
Sold: SEK 600
Sold den 7 december 2015 -
3843 Trägravyr
Sold: SEK 550
Sold den 12 september 2011
1429 Trägravyrer (d..
2st, Karin Persson
Sold: SEK 750
Sold den 19 november 2007 -
7656 Gravyrer
2 st trägravyrer Karin Persson, 28x19 ca
Sold: SEK 450
Sold den 6 november 2006